INTERTOOL 2016

 SMART AUTOMATION AUSTRIA 2016

mezinárodní průmyslové veletrhy v centru Evropy 

největší a nejdůležitější průmyslové veletrhy Rakouska

Informační stránky oficiálního výhradního zastoupení veletrhů
v České republice a na Slovensku
společnosti Schwarz & Partner,  CEE Promotion
Foto © Schwarz & Partner

*** 

SCHWEISSEN - 29. září-1. října 2015 – Linz - jediný rakouský veletrh pro svařování, řezání, lakování, spojování a dělení materiálů, zajištění kvality, testování a měření.

 

Další, z našeho hlediska zajímavý, veletrh se bude konat také v Linzi. Je neobyčejný především tím, že na rozdíl od veletrhů konajících se v České republice, se SCHWEISSEN koná jednou za 4 roky a to je z důvodu inovačního cyklu výše uvedených oborů v Rakousku.

 

Okruh návštěvnosti je docela široký, tento veletrh je vhodný pro veškeré odborníky z oborů svařování, včetně svářečů, dále z oborů pro řezání, lakování, spojování materiálů, testování, měření a dalších. Tento veletrh je aktuální především pro regiony jižních Čech a jižní Moravy.

 

Během tří dnů zhlédnete na veletrhu novinky z oboru svařování, řezání a technologií povrchových úprav. Rakouský veletrh SCHWEISSEN je jedinou průmyslovou událostí, která je nejen veletrhem inovací, ale také obchodní platformou. Na velerhu, ať už v oblasti prototypů, malých sérií, sériové výroby nebo průmyslových závodů, zabývajících se svařováním, najdete praktická řešení pro vaše obchodní úspěchy. Najdete zde nejnovější postupy, stroje, zařízení a služby z oblasti svařovací techniky a bude se diskutovat o aktuálních otázkách. Účastí na veletrhu si můžete během tří dnů vyměnit osobní zkušenosti s nákupčími, techniky a dalšími odborníky základních cílových skupin.

Další informace v angličtině a němčině na http://www.schweissen.at/ a krátké info v češtině www.sp.cz/schweissen.html .

 

Zároveň vás chceme upozornit na možnost účasti vystavovatelů z České republiky, kteří budou vystavovat na veletrzích Reed Exhibitions Austria poprvé nebo jsou nově založenými společnostmi (2 roky od data zápisu v obchodním rejstříku) za velmi výhodných podmínek - 30 % sleva z ceny výstavní plochy (při objednání stánku 6m2 - 24m2 max.).Platí pouze pro země EU.

Vystavovat na veletrhu SCHWEISSEN v Linzi je nejúčinnější způsob, jak navázat nové obchodní kontakty se zákazníky pro udržení stávajících obchodních vztahů, zavádění nových produktů a služeb, jakož i prezentovat současné trendy a nové podnikatelské nápady.

***

Obory veletrhu:

- stroje, nástroje a postupy pro spojovací a dělící techniku

- systémy a postupy pro tepelné zpracování a obalovou techniku

- průmyslové roboty, montážní a manipulační technika

- automatizované systémy a systémy pro počítačovou výrobu

- doplňkové materiály, spotřební materiál a zásoby

- zajištění kvality, testování a měření

- bezpečnost práce a provoz zařízení

- průmyslové softwary a inženýrství

- vybavení a služby

- výzkum a vývoj, vzdělávání a školení

- instituce, asociace, vydavatelé

***

Cílové skupiny návštěvníků:

kovovýroba a obchod, kovoprůmysl, stroje a zařízení / vozidla, distributoři a velkoobchody, plánování a inženýrské služby, výzkumná centra a ústavy, vzdělávací instituce

***

V případě vašeho zájmu zúčastnit se tohoto mezinárodního veletrhu, který se koná jednou za 4 roky, kontaktujte oficiální zastoupení veletrhu na níže uvedených kontaktech:

Schwarz & Partner, spol. s r.o.

Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1

Tel.: +420 603 278 654

Email: veletrhy@sp.cz© 2013, Reed Exhibitions

*** 

 
 
Foto © Schwarz & Partner