>> SCHWARZ & PARTNER >>  Originální řešení pro váš obchodní úspěch na mezinárodních veletrzích a business misích v zahraničí > mezinárodní know how od roku 1998 >  inovační B2B marketing pro váš exportNejvýznamnější obchodní setkání
ve Slovinsku a jeho regionu
- víceoborový mezinárodní veletrh řemesel a podnikání
MOS
na výstavišti v Celje, 12.-17. 9. 2017Nejvýznamnější obchodní setkání ve Slovinsku a jeho regionu - mezinárodní veletrh řemesel a podnikání - MOS, který se uskuteční ve dnech 12.-17. září 2017 na výstavišti v Celje.

Veletrh je určen menším a středním podnikatelům a je významným setkáním pro nové obchodní příležitosti, nové nápady a výrobky.
Veletrh představuje největší přehled domácích a zahraničních dodávek produktů a služeb a inovací.

Nenechte si ujít tuto příležitost, zúčastnit se největšího veletrhu pro nové obchody a nákupy, možnost shromáždit informace a dozvědět se o novinkách na jednom místě, včetně obchodních jednání, diskusí a bezplatným poradenstvím.


 
     Veletrh je určen menším a středním podnikatelům a je významným setkáním pro nové obchodní příležitosti, ty správné partnery a nové nápady a výrobky. Veletrh nabízí největší přehled domácích a zahraničních dodávek produktů a služeb a inovací.
     Více informací na http://www.ce-sejem.si/sejmi/2017/50-mos
 
     V rámci veletrhu MOS v roce 2012 probíhaly proexportní aktivity na podporu obchodu mezi Českou republikou a Slovinskem. Ministerstvo zahraničních věcí ČR podpořilo na tomto veletrhu účast České republiky formou společného stánku českých firem, které zde prezentovaly různé obory podnikání.
 
Zdroj: www.mzv.cz
    
Pro veškeré další informace kontaktujte výhradní oficiální zastoupení veletrhu pro Českou republiku a Slovensko:

Lenka Kotllárová
koordinace projektů
v České republice
Schwarz & Partner spol. s r. o.
Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1
Tel.: +420 603 278 654
E-mail: veletrhy@sp.cz