>> SCHWARZ & PARTNER >>  Originální řešení pro váš obchodní úspěch na mezinárodních veletrzích a business misích v zahraničí > mezinárodní know how od roku 1998 >  inovační B2B marketing pro váš export


RAKOUSKOcopyright: Reed Exhibitions

ODBORNÉ VELETRHY PRŮMYSLOVÝCH TECHNOLOGIÍ

A INOVACÍ

INTERTOOL a SMART AUTOMATION AUSTRIA

VÁS OPĚT PŘIVÍTAJÍ V PŘÍŠTÍM ROCE

NA VÍDEŇSKÉM VÝSTAVIŠTI


INTERTOOL - 15.-18. května 2018

největší rakouský mezinárodní veletrh pro strojírenství, obrábění kovů a inovace v oboru průmyslu

SMART AUTOMATION AUSTRIA - 15.-17. května 2018
odborný veletrh průmyslové automatizace

Největší tradiční veletrhy průmyslových technologií a inovací v Rakousku, které se konají jednou za 2 roky, jsou velmi dobře známé také v České republice a na Slovensku 

Již tradičně se v rámci veletrhu INTERTOOL předběžně plánuje společný stánek českých firem v režii agentury CzechTrade (obor kovoobrábění).

Otevírací doba:
Úterý - čtvrtek: 09:00 až 18:00 hodin
Pátek: 9:00 až 16:00

Firmy a organizace z České republiky a Slovenska mají možnost zúčastnit se veletrhu jako vystavovatelé za speciálních podmínek. Pokud budou vystavovat na veletrzích Reed Exhibitions Austria poprvé nebo jsou nově založenými společnostmi (2 roky od data zápisu v obchodním rejstříku), mohou využít lukrativní nabídku REED STARTER, včetně 30 % slevy z ceny výstavní plochy (při objednání stánku 6m2 - 24m2 max.).V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte oficiální zastoupení veletrhů průmyslových technologií a inovací pro ČR, Slovensko a další země střední a východní Evropy.
Schwarz & Partner spol. s r. o.
Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1
Lenka Kotllárová, t.: +420 603 278 654
E-mail: veletrhy@sp.cz


copyright: Reed Exhibitions

Profily vystavovatelů:
- tvářecí stroje
- obráběcí stroje pro řezání
- brusné obráběcí stroje
- ostatní stroje a nástroje
- průmyslový software a inženýring
- průmysloví roboti, technologie manipulace s nástroji
- přesné nástroje
- technologie povrchových úprav
- zabezpečení jakosti, testování a měření
- fluidní technika
- komponenty, díly a příslušenství
- provozní vybavení a bezpečnost
- manipulační a skladovací technika
- výroba, servis a služby
- instituce, sdružení, nakladatelství


Cílové skupiny návštěvníků:
- kovoobrábění
- kovozpracující průmysl
- stroje a zařízení
- automobilový průmysl / automobily
- inženýrské služby
- distributoři a velkoobchody
- výzkumné instituce
- vzdělávací instituce

Katalog vystavovatelů

Jak je již známo, rakouský průmysl je jedním z nejvyspělejších ve střední a východní Evropě, stejně jako v jihovýchodní Evropě. Nejvýznamnější rakouské veletrhy průmyslových technologií a inovací INTERTOOL a SMART AUTOMATION AUSTRIA 2018 jsou optimální platformou pro prezentaci průmyslu, inovací a investičních příležitostí pro různé CEE-SEE regiony.


NEJ veletrhy průmyslu a inovací v Rakousku vítají vystavovatele z České republiky. 
  
INTERTOOL v sousední Vídni je tradiční největší veletrh průmyslových technologií a inovací, veletrh, který je v podvědomí nynější generace managementu a odborníků a je součástí úspěšného vývoje rakouského průmyslu a obrovského růstu exportu za posledních 20 let. 
Pro mnohé rakouské podnikatele a inženýry je INTERTOOL tradičním symbolem úspěchu rakouského průmyslu.

Již pravidelně se na tomto významném a prestižním rakouském veletrhu prezentují české firmy, a to jak malé, střední, tak i velké. 

Průmyslový trh Rakouska je samozřejmě specifickým a náročným, ale v případě důsledného zpracování a solidního vystupování na tomto trhu slibuje dobré možnosti pro podnikání a stabilní obchodní kontakty. 

Rakouské firmy jsou orientovány na export, ale v konkurenčním prostředí hledají nejlepší dostupné nabídky na trhu na základě optimalizace poměrů kvalita-cena. Z toho důvodu české firmy, které mohou nabídnout zajímavé kvalitní inovační řešení, a to za dobrou cenu, určitě mají šanci na rakouském trhu průmyslových technologií a inovací, buďto v oboru kovoobrábění, obráběcích strojů, průmyslové automatizace nebo v oboru spojování materiálů.


copyright: www.fabshoot.me

Tradiční INTERTOOL v sousední Vídni je optimální platformou pro navázání nových obchodních kontaktů a prezentace inovací. Tradiční vídeňský INTERTOOL je navštěvován především rakouskými a německými vlastníky firem, managementem, nákupčími, řediteli výroby, ale také obchodníky a řediteli firem především středních a menších podniků ze sousedního Maďarska, Slovenska, Slovinska a Chorvatska. 
  
Za poslední léta INTERTOOL ve Vídni zaznamenal také razantní nárůst zájmu z dalších států východní Evropy, a dokonce Asie.

Schwarz & Partner zastupuje vídeňské průmyslové veletrhy již od roku 2003. Rádi Vám poradíme s možností Vaší účasti na této prestižní akci.