>> SCHWARZ & PARTNER >>  Originální řešení pro váš obchodní úspěch na mezinárodních veletrzích a business misích v zahraničí > mezinárodní know how od roku 1998 >  inovační B2B marketing pro váš export
SLOVINSKO

Největší B2B veletrh v regionu - mezinárodní veletrh řemesel a podnikání - MOS, který se uskuteční ve dnech 12.-17. září 2017 na výstavišti v Celje.

Veletrh je určen menším a středním podnikatelům a je významným setkáním pro nové obchodní příležitosti, nové nápady a výrobky.
Veletrh představuje největší přehled domácích a zahraničních dodávek produktů a služeb a inovací.
Nenechte si ujít tuto příležitost, zúčastnit se největšího veletrhu pro nové obchody a nákupy, možnost shromáždit informace a dozvědět se o novinkách na jednom místě, včetně obchodních jednání, diskusí a bezplatným poradenstvím.

Více informací na http://www.ce-sejem.si/sejmi/2017/50-mos

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Lenka Kotllárová
Schwarz & Partner, spol. s r. o.
Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1
Tel.: +420 603 278 654


RAKOUSKO


copyright: Reed Exhibitions

INOVACE PRO VÝROBU A PRŮMYSLOVÉ TECHNOLOGIE NA JEDNOM MÍSTĚ VE STEJNÝ ČAS -

JEDNOU ZA 2 ROKY  VE VÍDNI

MEZINÁRODNÍ VELETRHY
PRŮMYSLOVÝCH TECHNOLOGIÍ A INOVACÍ V KVĚTNU 201815.-18. května 2018 se uskuteční ve Vídni v Messe Wien další ročník již dobře známého hlavního rakouského veletrhu pro kovoobrábění – INTERTOOL.
V tomto termínu také začne veletrh automatizace – SMART AUTOMATION AUSTRIA, který bude trvat do 17. května 2018.
Veletrhy se konají pouze jednou za 2 roky a jsou velmi dobře známé v České republice a na Slovensku již od 90. let.

Již tradičně se v rámci veletrhu INTERTOOL taky plánuje společný český stánek v režii agentury CzechTrade (obor kovoobrábění).Zároveň vás chceme upozornit na možnost účasti vystavovatelů z České republiky, kteří budou vystavovat na veletrzích Reed Exhibitions Austria poprvé nebo jsou nově založenými společnostmi (2 roky od data zápisu v obchodním rejstříku) za velmi výhodných podmínek - 30 % sleva z ceny výstavní plochy (při objednání stánku 6m2 - 24m2 max.). Platí pouze pro země EU. 
Další informace v angličtině a němčině na 
www.intertool.at.


V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte oficiální zastoupení veletrhů průmyslových technologií a inovací pro ČR, Slovensko a další země střední a východní Evropy.
Schwarz & Partner spol. s r. o.
Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1
Lenka Kotllárová, t.: +420 603 278 654
E-mail: veletrhy@sp.cz


copyright: Reed Exhibitions

Jak je již známo, rakouský průmysl je jedním z nejvyspělejších ve střední a východní Evropě, stejně jako v jihovýchodní Evropě. Nejvýznamnější rakouské veletrhy průmyslových technologií a inovací INTERTOOL a SMART AUTOMATION AUSTRIA 2018 jsou optimální platformou pro prezentaci průmyslu, inovací a investičních příležitostí pro různé CEE-SEE regiony.


NEJ veletrhy průmyslu a inovací v Rakousku vítají vystavovatele z České republiky. 
  
INTERTOOL v sousední Vídni je tradiční největší veletrh průmyslových technologií a inovací, veletrh, který je v podvědomí nynější generace managementu a odborníků a je součástí úspěšného vývoje rakouského průmyslu a obrovského růstu exportu za posledních 20 let. 
Pro mnohé rakouské podnikatele a inženýry je INTERTOOL tradičním symbolem úspěchu rakouského průmyslu.

Již pravidelně se na tomto významném a prestižním rakouském veletrhu prezentují české firmy, a to jak malé, střední, tak i velké. 

Průmyslový trh Rakouska je samozřejmě specifickým a náročným, ale v případě důsledného zpracování a solidního vystupování na tomto trhu slibuje dobré možnosti pro podnikání a stabilní obchodní kontakty. 

Rakouské firmy jsou orientovány na export, ale v konkurenčním prostředí hledají nejlepší dostupné nabídky na trhu na základě optimalizace poměrů kvalita-cena. Z toho důvodu české firmy, které mohou nabídnout zajímavé kvalitní inovační řešení, a to za dobrou cenu, určitě mají šanci na rakouském trhu průmyslových technologií a inovací, buďto v oboru kovoobrábění, obráběcích strojů, průmyslové automatizace nebo v oboru spojování materiálů.


copyright: www.fabshoot.me

Tradiční INTERTOOL v sousední Vídni je optimální platformou pro navázání nových obchodních kontaktů a prezentace inovací. Tradiční vídeňský INTERTOOL je navštěvován především rakouskými a německými vlastníky firem, managementem, nákupčími, řediteli výroby, ale také obchodníky a řediteli firem především středních a menších podniků ze sousedního Maďarska, Slovenska, Slovinska a Chorvatska. 
  
Za poslední léta INTERTOOL ve Vídni zaznamenal také razantní nárůst zájmu z dalších států východní Evropy, a dokonce Asie.

Schwarz & Partner zastupuje vídeňské průmyslové veletrhy již od roku 2003. Rádi Vám poradíme s možností Vaší účasti na této prestižní akci.